Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: English
et: Inglise keel

en: French
et: Prantsuse keel

en: Spanish
et: Hispaania keel

en: Ubercart - payment
et: Ubercart - maksed

en: Russian
et: Vene keel

en: Order created through website.
et: Tellimus on loodud läbi veebilehe.

en: Order complete
et: Tellimus lõpuni viidud

en: Credit card
et: Krediitkaart

en: Secret word for order verification
et: Salasõna tellimuse kinnitamiseks

en: Language preference
et: Keele eelistus

en: Submit order
et: Kinnita tellimus

en: Latvian
et: Läti keel
