Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: English
fi: englanti

en: French
fi: ranska

en: Spanish
fi: espanja

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Secret Key
fi: Turva-avain

en: Russian
fi: venäjä

en: Order created through website.
fi: Tilaus luotiin sivuston kautta.

en: Merchant ID
fi: Kauppias ID-tunnus

en: Order complete
fi: Tilaus valmis

en: Credit card
fi: Luottokortti

en: Secret word for order verification
fi: Salainen tunnussana tilauksen vahvistamiseksi

en: Language preference
fi: Käytettävä kieli

en: Submit order
fi: Lähetä tilaus

en: Latvian
fi: latvia (lätti)

en: Ukrainian Hryvnia
fi: Ukrainan hryvnia
