Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: English
he: אנגלית

en: French
he: צרפתית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Euro
he: יורו

en: Russian
he: רוסית

en: Order complete
he: ההזמנה הושלמה

en: Credit card
he: כרטיס אשראי

en: Language preference
he: העדפות שפה

en: Submit order
he: שלח הזמנה

en: Latvian
he: לטבית
