Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: English
kk: Ағылшын

en: French
kk: Француз

en: Spanish
kk: Испан

en: Russian
kk: Орыс

en: Latvian
kk: Латвиялық
