Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: English
mr: इंग्लीश

en: French
mr: फ्रेंच

en: Spanish
mr: स्पॅनिश

en: Russian
mr: रशियन

en: Latvian
mr: लॅट्वियन
