Fondy Payment Gateway for Ubercart (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: English
ro: Engleză

en: French
ro: Franceză

en: Spanish
ro: Spaniolă

en: Russian
ro: Rusă

en: Order complete
ro: Comanda completă

en: Credit card
ro: Card de credit

en: Secret word for order verification
ro: Cuvânt secret pentru verificarea comenzii

en: Language preference
ro: Preferinţe de limbă

en: Submit order
ro: Plasează comanda

en: Latvian
ro: Letonă
