Font Awesome fields (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Size
ar: الحجم

en: Default
ar: الافتراضي

en: Icon
ar: أيقونة

en: Fields
ar: الحقول

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية
