Font Awesome fields (8.x-1.6) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Size
hr: Veličina

en: Default
hr: Zadano

en: Icon
hr: Ikona

en: Fields
hr: Polja

en: Default value
hr: Zadana vrijednost
