Font Awesome fields (8.x-1.7) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Size
az: Ölçü

en: Default
az: Susmaya görə

en: Icon
az: İconka

en: Fields
az: Sahələr

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Show All
az: Hamısını göstər
