Font Awesome fields (8.x-1.7) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Size
he: גודל

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Icon
he: סמל

en: Fields
he: שדות

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Show All
he: הצגת הכל
