Font Awesome fields (8.x-1.7) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Size
oc: Talha

en: Default
oc: Per defaut

en: Fields
oc: Camps

en: No results found.
oc: O planhèm, cap de resultat es pas estat trobat.

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Show All
oc: Mostrar tous
