Font Awesome fields (8.x-1.7) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Size
sv: Storlek

en: Default
sv: Förvald

en: Icon
sv: Ikon

en: Fields
sv: Fält

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Show All
sv: Visa allt
