Font Awesome fields (8.x-1.7) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
tr: İptal

en: Size
tr: Boyut

en: Default
tr: Varsayılan

en: Icon
tr: Simge

en: Fields
tr: Alanlar

en: No results found.
tr: Hiçbir sonuç bulunamadı

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Show All
tr: Hepsini göster
