Font Awesome fields (8.x-1.8) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Size
cy: Maint

en: Default
cy: Diofyn

en: Fields
cy: Meysydd

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Show All
cy: Dangos i gyd
