Font Awesome fields (8.x-1.8) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Size
uk: Розмір

en: Default
uk: Базово

en: Icon
uk: Іконка

en: Fields
uk: Поля

en: No results found.
uk: Нічого не знайдено.

en: Default value
uk: Базове значення

en: Fixed Width
uk: Фіксована ширина

en: Show All
uk: Показати все
