Font Awesome Icons (3.0.0) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Size
gu: માપ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Add
gu: ઉમેરો

en: Up
gu: ઉપર

en: Scale
gu: માપ

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત
