Font Awesome Icons (3.0.0) - en to pl translation catalogue (24 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Size
pl: Rozmiar

en: None
pl: Brak

en: Default
pl: Domyślny

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Add
pl: Dodaj

en: Icons
pl: Ikony

en: Up
pl: W górę

en: Scale
pl: Skala

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Down
pl: W dół

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Style
pl: Styl

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Solid
pl: Jednolite

en: Animation
pl: Animacja

en: Light
pl: Jasny

en: Icon name
pl: Nazwa ikony

en: Rotate
pl: Obróć

en: more information
pl: więcej informacji

en: Classic
pl: Klasyczne

en: Failed to fetch file due to error "%error"
pl: Nie udało się pobrać pliku z powodu błędu "%error"
