Font Awesome Icons (3.0.0) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Size
ur: حجم

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Small
ur: چھوٹا

en: Large
ur: بڑا

en: Add
ur: شامل کریں

en: Scale
ur: سکیل

en: Default value
ur: طے شدہ قدر
