Font Awesome Icons (8.x-1.4) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Default
am: ነባሪ

en: Horizontal
am: አግድም

en: Vertical
am: አቀብ

en: Scale
am: ልኬት ለውጥ
