Font Awesome Icons (8.x-1.4) - en to ta translation catalogue (15 entries)

en: Size
ta: அளவு

en: None
ta: இல்லை

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Small
ta: சிறியது

en: Large
ta: பெரியது

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Up
ta: மேல்

en: Scale
ta: அளவுகோல்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Style
ta: பாணி

en: Rotate
ta: திருப்பு
