Font Awesome Icons (8.x-1.4) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Size
cs: Velikost

en: None
cs: Žádné

en: Preview
cs: Náhled

en: Default
cs: Výchozí

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Icon
cs: Ikona

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Up
cs: Nahoru

en: Down
cs: Dolů

en: Style
cs: Styl

en: Rotate
cs: Rotace
