Font Awesome Icons (8.x-2.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Size
cy: Maint

en: None
cy: Dim

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Default
cy: Diofyn

en: Large
cy: Mawr

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Style
cy: Arddull
