Font Awesome Icons (8.x-2.0-beta1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Size
fi: Koko

en: None
fi: Ei mitään

en: Default
fi: Oletus

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Icons
fi: Ikonit

en: Up
fi: Ylös

en: Scale
fi: Skaalaa

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Down
fi: Alas

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Style
fi: Tyyli

en: Solid
fi: Kiinteä

en: Light
fi: Vaalea

en: Rotate
fi: Kieritä

en: more information
fi: lisää tietoa
