Font Awesome Icons (8.x-2.0) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Size
sv: Storlek

en: None
sv: Ingen

en: Default
sv: Förvald

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Icons
sv: Ikoner

en: Up
sv: Upp

en: Scale
sv: Skala

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Down
sv: Ned

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Style
sv: Stil

en: Animation
sv: Animering

en: Light
sv: Ljust

en: Rotate
sv: Rotera

en: more information
sv: mer information
