Font Awesome Icons (8.x-2.1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Size
ar: الحجم

en: None
ar: لا شيء

en: Default
ar: الافتراضي

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Up
ar: اعلى

en: Scale
ar: توسيع النطاق

en: Down
ar: أسفل

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Style
ar: نمط

en: Rotate
ar: التدوير
