Font Awesome Icons (8.x-2.15) - en to oc translation catalogue (16 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Size
oc: Talha

en: None
oc: Pas cap

en: Default
oc: Per defaut

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Up
oc: Naut

en: Scale
oc: Metre a l'escala

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Down
oc: Bas

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Style
oc: Estil

en: Solid
oc: Solide

en: Rotate
oc: Rotacion

en: more information
oc: mai d'entresenhas
