Font Awesome Icons (8.x-2.19) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Size
eu: Tamaina

en: None
eu: Bat ere ez

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Icons
eu: Ikonoak

en: Up
eu: Gora

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Down
eu: Behera

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Style
eu: Estiloa

en: Rotate
eu: Biratu

en: more information
eu: informazio gehiago
