Font Awesome Icons (8.x-2.21) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Size
ku: قەبارە

en: None
ku: هیچ

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Small
ku: بچووک

en: Large
ku: گەورە

en: Up
ku: سەرەوە

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Down
ku: خوارەوە

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Rotate
ku: سووڕاندن

en: more information
ku: زانیاری زیاتر
