Font Awesome Icons (8.x-2.6) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: Size
km: ទំហំ

en: None
km: គ្មាន

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Small
km: តូច

en: Large
km: ធំ

en: Scale
km: មាត្រ​ដ្ឋាន

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Rotate
km: បង្វិល

en: more information
km: ព័ត៌មាន​បន្ថែម
