Font Awesome Icons (8.x-2.6) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Size
sq: Madhësia

en: settings
sq: rregullimet

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Small
sq: E vogël

en: Large
sq: E madhe

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: more information
sq: informacione të hollësishme
