Font Awesome Icons (8.x-2.8) - en to fr translation catalogue (18 entries)

en: Size
fr: Taille

en: None
fr: Aucun(e)

en: settings
fr: paramètres

en: Default
fr: Par défaut

en: Small
fr: Petit

en: Large
fr: Grand

en: Icons
fr: Icônes

en: Up
fr: Haut

en: Scale
fr: Échelle

en: Not installed
fr: Non installé

en: Down
fr: Bas

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: Solid
fr: Solide

en: Light
fr: Léger

en: Rotate
fr: Rotation

en: more information
fr: plus d'informations

en: Pulse
fr: Pulsation
