Font Awesome Iconpicker (3.0.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Custom
hi: मनपसंद

en: About
hi: के बारे में

en: Placeholder
hi: प्लेसहोल्डर
