Font Awesome Iconpicker (3.0.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Type
lv: Veids

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Custom
lv: Pielāgots

en: About
lv: Par
