Font Awesome Iconpicker (3.0.0-alpha5) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Type
bo: རིགས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: About
bo: གསལ་བཤད
