Font Awesome Iconpicker (3.0.0-alpha5) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Custom
da: Tilpasset

en: Widget settings
da: Indstillinger for CAPTCHA

en: About
da: Om

en: Icon size
da: Ikonstørrelse

en: Formatter settings
da: Indstillinger for formatering

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
da: Teksten som vises inden i feltet indtil der indtastes en værdi. Det kan være en eksempelværdi eller en kort beskrivelse af det forventede format.
