Font Awesome Iconpicker (3.0.0-alpha5) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Type
eo: Tipo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Custom
eo: Propra

en: Placeholder
eo: Lokokupilo
