Font Awesome Iconpicker (3.0.0-alpha5) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: About
sl: O modulu
