Font Awesome Iconpicker (3.0.0-rc1) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Type
ca: Tipus

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Widget settings
ca: Paràmetres de l'enginy

en: About
ca: Detalls

en: Placeholder
ca: Marcador

en: Type: @type
ca: Tipus: @type

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
ca: Text que es mostrarà dins del camp fins que s'introdueixi un valor. Aquest suggeriment és en general un valor de mostra o una breu descripció del format que s'hauria d'introduir.

en: Placeholder: @placeholder
ca: Marcador de posició: @placeholder
