Font Awesome Iconpicker (3.0.0-rc1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: About
hr: Opis
