Font Awesome Iconpicker (3.0.0-rc1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Custom
jv: Kostum

en: About
jv: Ngenani
