Font Awesome Iconpicker (3.0.0-rc1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: About
kn: ಕುರಿತು
