Font Awesome Iconpicker (3.0.0-rc1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Custom
ku: درووستکراو

en: About
ku: دەربارە
