Font Awesome Iconpicker (3.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Custom
sv: Anpassad

en: Widget settings
sv: Inställningar för widget

en: About
sv: Om

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: Formatter settings
sv: Inställningar för formaterare

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sv: Text som visas inuti fältet tills ett värde anges. Detta tips är oftast ett exempelvärde eller en kort beskrivning av det förväntade formatet.

en: Placeholder: @placeholder
sv: Platshållare: @placeholder
