Font Awesome Iconpicker (3.0.0-rc1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Save
ta: சேமி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: About
ta: பற்றி

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்
