Font Awesome Iconpicker (3.0.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Type
ne: प्रकार

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Custom
ne: अनुकूल

en: About
ne: बारेमा
