Font Awesome Iconpicker (3.0.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Save
vi: Lưu

en: Default
vi: Mặc định

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Widget settings
vi: Các thiết lập widget

en: About
vi: Giới thiệu

en: Icon Size
vi: Kích cỡ Biểu tượng
