Font Awesome Iconpicker (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Default
sk: Predvolené

en: Custom
sk: Vlastná

en: About
sk: Informácie o

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sk: Text, ktorý sa zobrazí priamo v poli až do zadania hodnoty. Tento tip je zvyčajne vzorový príklad očakávanej hodnoty alebo krátkym popisom očakávaného formátu.

en: Placeholder: @placeholder
sk: Zástupný reťazec: @placeholder
