Font Awesome Menu Icons (3.0.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Menu
th: เมนู

en: Appearance
th: การแสดงผล

en: About
th: เกี่ยวกับ
