Font Awesome Menu Icons (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Menu
uk: Меню

en: Accept
uk: Прийняти

en: About
uk: Про модуль
