Font Awesome Menu Icons (8.x-1.3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Menu
oc: Menú

en: Accept
oc: Acceptar

en: About
oc: A prepaus
